Літописи монастиря

25.12.2019

Освячення нижнього храму Свято-Миколаївського чоловічого монастиря (25.12.19)

У середу, 25 грудня, в Свято-Миколаївському чоловічому монастирі м. Дубна, відбулося урочисте освячення нижнього храму собору на честь свята Усікновення глави Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна та Божественна літургія. Чин освячення з благословення архієпископа Рівненського і Острозького Іларіона, очолив благочинний Дубенського міського благочиння прот. Василій Лозинський у співслужінні намісника Свято-Миколаївського чоловічого монастиря архімандрита Меркурія (Бікіри), намісника Хресто-Воздвиженського чоловічого монастиря ігумена Миколая (Хмарного) та іншого прибулого духовенства.

Сьогодні перед початкоом служби відбулась сповідь духовенства благочиння, яке звершив намісник Свято-Миколаївського чоловічого монастиря архімандрит Меркурій (Бікіра).

За богослужінням було піднесено сугубу молитву за мир в Україні та за воїнів нашої держави. Після Літургії духовенство звершило молебень Хрестителю Іоанну, після чого о. Василь звернувся до вірних зі словами проповіді та привітання.

Категорії: Новини, Щоденник
Читайте також

Вознесіння Господнє (28.05.20)

28 травня 2020 року Божого, відбулася святкова Літургія з нагоди свята Вознесіння Господнього у храмі...

Божественна літургія у Неділю про самарянку

17 травня 2020 року, у неділю про самарянку, п’яту після Пасхи, архімандрит Меркурій звершив Божественну літургію у...

Пасхальне Богослужіння у Свято-Миколаївському монастирі

Урочисті Великодні Богослужіння у Свято-Миколаївському чоловічому монастирі в Пасхальну ніч на 19 квітня, очолив...