Літописи монастиря

18.09.2018

Навчальний процес в школі вокалу та підготовка до виступу

В школі вокалу Свято-Миколаївського монастиря, проходять перші уроки навчання. Діти приходять по-індивідуальному графіку, співають, розвивають музичний слух, вивчають пісні, адже вже скоро перший виступ: на свято Різдва Богородиці (21 вересня).

Красиво співати може кожен! Для нашої школи вокалу – це не просто красивий вислів, це один із принципів роботи, перевірений на практиці. Відсутність так званого «слуху», «відчуття ритму» або «голосу» зовсім не нездоланна перешкода, вони розвиваються за допомогою спеціальних вправ і, звичайно, систематичної праці. Природні дані, звичайно важливі, від їх наявності залежить швидкість підготовки вокаліста, а також, в основному, від природи залежать унікальні тембральні відтінки голосу кожного співака.

Під час навчання вокалу в школі, найпершим принципом є індивідуальний підхід. Виходячи з цього, основним методом роботи з вокалістом є індивідуальні уроки вокалу, як найефективніший спосіб розвитку вокальних даних. Адже для когось більшу увагу необхідно зосередити на дихальних вправах, комусь потрібно терміново підготувати репертуар, а з кимось треба посилено попрацювати над розвитком співочого діапазону. Навчання вокалу – це унікальний процес для кожного.

Приємна особливість нашої школи вокалу, що на уроки може записатися кожний бажаючий!!!

Читайте також

День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня 2021 року Божого, в Свято-Миколаївському чоловічому монастирі відбулася святкова Божественна літургія, яку...

Божественна Літургія в неділю про сліпого (6.06.21)

6 червня 2021 року Божого, у неділю про сліпого, шосту після Пасхи, архімандрит Меркурій звершив Божественну Літургію...

Божественна Літургія у Неділю про самарянку (30.05.21)

30 травня 2021 року, у неділю про самарянку, п’яту після Пасхи, архімандрит Меркурій звершив Божественну літургію у...