Літописи монастиря

07.11.2020

Богослужіння у Дмитрівську поминальну суботу (7.11.20)

7 листопада 2020 року Божого, Дмитрівська поминальна субота, в нашому храмі відслужили Ранню та Божественну Літургію, яку очолив намісник монастиря архімандрит Меркурій у співслужінні прот. Анатолія Матвійчука та диякона Дмитра Кецка.

В цей день багато віруючих прийшли до храму, щоб піднести молитви до Бога за покійних родичів, попросити у Господа про прощення гріхів і дарування душам Царства Небесного. Ці дні особливого загального поминання спочилих називати батьківськими суботами, адже через поминання покійних ми просимо Господа бути милосердним не тільки до нас, а й перш за все спочилим братам і сестрам нашим.

В кінці Богослужіння отець-намісник виголосив повчальну проповідь про особливість батьківських субот, в які Церква здійснює поминання всіх спочилих від віку.

Фото на сайті: https://www.facebook.com/Litopysmonastery

 

Категорії: Новини, Щоденник
Читайте також

Богослужіння у день пам’яті Усікновення глави пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоана (11.09.21)

11 вересня 2021 року Божого, коли православні християни згадують Усікновення глави Пророка, Предтечі і Хрестителя...

Божественна Літургія в день свята Преображення Господа Нашого Ісуса Христа (19.08.21)

19 серпня 2021 року Божого, в день свята Преображення Господа Бога і Спаса Нашого Ісуса Христа, прот. Анатолій Матвійчук з...

Фестиваль духовної музики ім. Олега Кривенчука (2.08.21)

2 липня 2021 року Божого, у Свято-Миколаївському чоловічому монастирі в День свята пророка Іллі та Дня міста в Дубні, з...