Літописи монастиря

15.10.2018

Творчі колективи духовного співу Дубенського Свято-Миколаївського чоловічого монастиря взяли участь у фестивалі

Вокальна школа Свято-Миколаївського чоловічого монастиря

Виступ на першому міжконфесійному фестивалі "Під твою милість" в місті Рівному

Опубліковано Свято-Миколаївський чоловічий монастир м. Дубно Понеділок, 15 жовтня 2018 р.

Опубліковано ЕВГЕНІЙ РИМЧУК Понеділок, 15 жовтня 2018 р.

Хор під керівництвом Людмили Микитівни Клюйко та учні вокальної школи Дубенського Свято-Миколаївського чоловічого монастиря, хор Дубенського благочиння виступили на першому Міжконфесійному вокально-хоровому фестивалі-конкурсі «Під Твою милість», який відбувся 15 жовтня 2018 року в Свято-Покровському соборі міста Рівне.

У восьми номінаціях змагалися 35 колективів із Західної України. Діти Дубенського Свято-Миколаївського чоловічого монастиря отримали III премію у номінації «Дитячий парафіяльний хор». Хор Свято-Миколаївського чоловічого монастиря отримав другу премію в номінації «Академічний парафіяльний хор». Хор Дубенського благочиння, в якому беруть активну участь такі священнослужителі монастиря: ігумен Меркурій Бікіра, диякон Дмитро Кецко – отримав II премію в номінації «Хор духовенства».

Духовне вокально-хорове мистецтво має велике значення в поширені християнських істин серед пастви, адже своїм співом славить Бога, в легкій та приємній формі доносить вчення про християнську релігію та християнський світогляд до слухачів, наповнює особливою атмосферою приміщення храмів під час проведення служб, дарує радість прихожанам.

Читайте також

Богослужіння у день пам’яті Усікновення глави пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоана (11.09.21)

11 вересня 2021 року Божого, коли православні християни згадують Усікновення глави Пророка, Предтечі і Хрестителя...

Божественна Літургія в день свята Преображення Господа Нашого Ісуса Христа (19.08.21)

19 серпня 2021 року Божого, в день свята Преображення Господа Бога і Спаса Нашого Ісуса Христа, прот. Анатолій Матвійчук з...

Фестиваль духовної музики ім. Олега Кривенчука (2.08.21)

2 липня 2021 року Божого, у Свято-Миколаївському чоловічому монастирі в День свята пророка Іллі та Дня міста в Дубні, з...